سئوالات متداول

هدف وبسایت الکترونیک اکانت چیست؟

همراه با افزایش نرخ ارز و تحریم‌ها، دسترسی کاربران در سرویس‌های خارجی روز به روز محدودتر می‌شود؛ همین امر باعث شد در آبان ماه سال ۹۶ الکترونیک‌اکانت را ایجاد سازیم تا بستری جهت ارائه محصولات و خدمات وابسته به ارز باشد.
هدف نهایی ما در الکترونیک‌اکانت کاهش هزینه‌ها و رفع تحریم‌ها می‌باشد.

اکانت و اشتراک های ارائه شده در الکترونیک اکانت قانونی می‌‌باشند؟

ما در الکترونیک اکانت تمام سعی خود را کرده ایم که اکانت و اشتراک ها از روش های قانونی تهیه شوند، نوع و روش فعالسازی هر اکانت و اشتراک متفاوت می‌باشد که در پایان توضیحات هر محصول می‌توانید مطالعه بفرمایید.

نحو و زمان تحویل اکانت و اشتراک چطور می‌باشد؟

در ۹۰درصد محصولات همانند شماره مجازی گوگل ویس تحویل به صورت آنی می‌باشد، در صفحه توضیحات هر محصول حداکثر مدت زمان تحویل ذکر شده است.
شما می‌توانید مشخصات محصول را در صفحه سفارش مربوطه و ایمیل مشاهده بفرمایید.

آیا اکانت/اشتراک ها دارای گارانتی و تضمین می‌باشند؟

تمامی محصولات دارای حداقل ۷روز گارانتی و تضمین می‌باشند.
جهت مشاهده تضمین و گارانتی دقیق محصولات، صفحه توضیحات و قوانین مربوط به محصول موردنظر را مطالعه بفرمایید.

چگونه باید به الکترونیک اکانت اعتماد کنم؟

اطلاعات وبسایت الکترونیک اکانت در سامانه‌های "نماد اعتماد" و "ساماندهی" به ثبت رسیده است و دارای پشتیبانی تلفنی همه روزه از ساعت ۹ الی ۱۸ با سابقه ۴ساله می‌باشد.
ما در ابتدا تمام سعی خود را کرده ایم و خواهیم کرد که با پشتیبانی و قیمت مناسب اطمینان شما کاربران و مشتریان عزیز را بدست آوریم، در صورت هرگونه نارضایتی در روند پشتیبانی و محصولات در اولین فرصت با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۹۷۷۳ داخلی ۳ تماس بگیرید.

قوانین و روند بازگشت وجه به چه شکل می‌باشد؟

به دلیل اینکه در اکثر محصولات و خدمات تحویل به صورت آنی می‌باشد، در صورت لاگین و استفاده از اکانت و یا اشتراک بازگشت وجه میسر نمی‌باشد.
درصورتی که سفارش خود را ثبت کردید و از اکانت و اشتراک استفاده نکرده اید یا تا زمان درخواست بازگشت وجه مشخصات را دریافت نکرده‌اید با انجام بررسی های پشتیبانی مبلغ واریز شده نهایتا تا ۷۲ساعت به حساب شما واریز خواهد شد.

چگونه با پشتیبانی الکترونیک اکانت در ارتباط باشم؟

پشتیبانی تلفنی از ساعت ۹صبح الی ۶بعدازظهر: ۰۲۱۲۸۴۲۹۷۷۳
ایمیل پشتیبانی: [email protected] (پاشخگویی در ۱۲ساعت)
پشتیبانی آنلاین واتس اپ: 09981505773

پاسخ خود را پیدا نکردید؟

درصورتی که پاسخ سئوال خود را پیدا نکردید میتوانید آن را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت به آن پاسخ دهیم. همچنین با ارسال سئوال خود به ما کمک میکنید تا این صفحه را کامل‌تر کنیم.